Crypto Code recenze – Scam nebo pojištění?

Crypto Code recenzeKdyž mluvíme o nakládání s penězi na internetu, existuje mnoho faktorů, které nás nutí ověřit daný typ měny jako životaschopnou možnost, nicméně mezi všemi funkcemi, které hledáme, se žádná nepřibližuje tomu, co potřebujeme, než bezpečnost.

Bezpečnost je to, co vztahujeme k našim penězům nebo kapitálu. Pokud nám hrozí, že o něj přijdeme, máme tendenci do dané oblasti vůbec neinvestovat, protože investovat s cílem ztratit není nikdy příjemná volba.

Proto se bitcoin stal super atraktivním typem investice pro zkušené i začínající investory: nabízí aktivum, které je stále na vzestupu, a má pověst proslulé metody zabezpečení s ním spojené.

Bitcoin nelze padělat ani kopírovat a nelze jej převést, pokud si to uživatel, který jej vlastní, nepřeje. Tento systém zabezpečení přilákal mnoho investorů, ale také mnoho podvodníků. Toto je náš názor na Kryptografický kód.

Crypto Code recenze

Crypto Code recenze

Výhody eToro

  • Crypto Code recenze 100% zabezpečení
  • Crypto Code recenze Akcie s 16 kryptoměnami
  • Crypto Code recenze Výnosy od 100 eur
  • Crypto Code recenze Regulováno komisí CySEC

Více informací

Inhalt

Jak fungují podvody s bitcoiny

Krádež Bitcoinu je prakticky nemožná, pokud s ní uživatel nesouhlasí. Proto se nově používané techniky snaží spoléhat na nedostatek zkušeností uživatele v této oblasti.

Protože slabým místem je uživatel, snaží se ho přesvědčit, aby investoval do „zázračných řešení“, v nichž se mu nabízí přehnaná výše zisku, aniž by byla jakkoli podložena. Tímto způsobem by uživatel naletěl podvodu, z něhož by byl zcela poškozen pouze uživatel sám.

Jedním z nejčastějších podvodů tohoto typu je Crypto Code

Crypto Code recenze

Co je to Crypto Code?

Crypto Code je podvod, který je založen na typu podvodu zaměřeného na ty, kteří s kryptoměnami začínají. Tento podvod, známý jako recyklační podvod, má jednoduchý cíl: přimět uživatele, aby vložil své peníze na konkrétní účty, a nabídnout tak neexistující služby.

Za tímto účelem podvodníci spojení s Crypto Code vytvořili celý svět na podporu své myšlenky, který nakonec přesvědčí o zcela falešné představě.

Crypto Code se inzeruje jako aplikace pro řešení začínajícího obchodníka. Všichni víme, že na tomto trhu Bitcoin, zisk pochází z toho, že je schopen koupit Bitcoins za mírnou cenu, a prodat je za cenu o něco vyšší: samo o sobě, obchodování je druh základního obchodování, ale včetně některých prediktivní dovednosti, a technologie v procesu.

Jak nabízí Crypto Code, řešení přichází v podobě aplikace nebo služby, která je založena na jakémsi Botovi navrženém tak, aby dokázal předvídat a efektivně obchodovat. Efektivita je taková, že je 99,4 % efektivní a vždy přináší věčný zisk.

Vzhledem k tomuto zisku a automatizovanému tempu aplikace Crypto Code uvádí, že za 24 hodin lze vyprodukovat až 13 000 eur, a jak uvádí na svých webových stránkách, „milionářem se můžete stát již za pár týdnů“.

Každý by si myslel, že program takové kvality a účinnosti, pokud by existoval, by stál celé jmění. Vtipné je, že stránka naznačuje, že služba je zcela zdarma, pouze s počátečním vkladem. Pokud nás již toto nespustilo na poplach, následující informace v tomto článku nás spustí.

Jak Crypto Code skutečně funguje?

Služba Crypto Code není na trhu žádnou novinkou a existuje již delší dobu, ovšem pod různými názvy. Crypto Solution, Bitcoin Millionarie, Bitcoin Billionarie, Bitcoin Bank atd. To jsou některé z názvů, pod kterými byla tato aplikace nabízena již dříve, a všechny se týkají stejného postupu: tzv. recyklačního podvodu.

Abychom si však mohli ujasnit, jak to funguje, musíme pochopit nepřítele. Recyklační podvod, má 5 kroků a každý z nich se neustále opakuje:

  • Nalákání zákazníka
  • Klam a nabídka
  • Vyžádání zálohy
  • Podvod
  • Recyklace

Abychom vám tento podvod podrobně vysvětlili, abyste nenaletěli, vysvětlíme vám jednotlivé kroky.

Při lákání zákazníků začíná Crypto Code svými četnými bannery rozesetými po webu. S největší pravděpodobností najdete různé bannery, kde jsou informace spojené s Bitcoiny a milionářské řešení pro každého nového uživatele na trhu. Přilákání zákazníka přichází různými prostředky, ale jejich záměrem je přimět potenciálního zákazníka, aby vstoupil na stránky, kde jsou databáze podvodníků. Jakmile je tento krok dokončen, přejdou k dalšímu.

Podvod a nabídka jsou dány strukturou stránky. Webová stránka Crypto Code obsahuje bohatý obsah: od videí s celebritami, které tvrdí, že obchodování za účelem zisku je efektivní, přes svědectví stovek lidí, kteří se stali milionáři, až po fotografie lidí, kteří dosáhli finanční svobody. Stránky jsou navrženy tak, aby uživatele nalákaly, oklamaly a nabídly mu řešení jeho finančních problémů.

Což nás přivádí k dalšímu kroku, žádosti o vklad. Crypto Code uvádí, že je zcela zdarma, nicméně pro svůj provoz vyžaduje počáteční vklad, který uvádí jako kapitál k investování. Zajímavé je, že kapitál k investování je minimální vklad 250 eur, který má příslib, že se bude neomezeně násobit. Jakmile je vklad složen, začíná proces podvodu.

Každý nezkušený uživatel se základními znalostmi Bitcoinu se v této fázi nadchne. Stránka bude neustále rozesílat zprávy, ve kterých bude uvedeno, jak vaše malá investice ve výši 250 eur neustále roste: postupně se maximalizuje a zprávy ukazují, že se uvnitř účtu stránky hromadí stále více peněz. Vše vypadá jako vysněný proces, který byl vysloven, dokud se nepokusíte vybrat peníze.

Výběr peněz je zcela nemožný. Ať zkusíte cokoli, při pokusu o výběr výhry nebo vrácení peněz vždy narazíte na nepřekonatelnou zeď: problémy se sítí, problémy s webovou stránkou, banka už vaše peníze obdržela, ale nereflektuje je. Je dokonce možné kontaktovat zákaznický servis, což celou záležitost jen prodlouží a jednoho dne bude účet smazán a o svých penězích už nikdy neuslyšíme.

To samozřejmě vytváří webové stránce velmi špatnou pověst. Ačkoli na svých webových stránkách tvrdí, že dělají zázraky, mimo webové stránky jsou fóra plná komentářů od lidí, kteří byli podvedeni. Tento druh komentářů poškozuje pověst webových stránek, takže přichází na řadu recyklační proces: stejný postup, ale webové stránky a aplikace si změní název, aby se nezapletly do toho, co už bylo s tímto systémem provedeno. Jednoduše se připravují na pokračování podvodu pod novým názvem.

Každého, kdo se stal obětí tohoto podvodu, to odradí. Každý nový investor bude chtít získat své peníze zpět, avšak s největší pravděpodobností získá o Bitcoinu velmi špatný dojem a přestane mu věřit.

Kompletní řešení, jak se vyhnout podvodům – eToro

S ohledem na pochybnosti o podvodech s Bitcoiny na internetu jsme začali hledat možná řešení toho, co nás nakonec může postihnout.

Bohužel, pokud jsme se již stali obětí podvodu, získat naše peníze zpět je nemožné. Jakmile se smíříme s tím, že naše peníze jsou v rukou někoho jiného, není cesty zpět. Jediným řešením je prevence.

Abychom se rozhodli pro prevenci, musíme se obrátit na webové stránky s neposkvrněnou pověstí a s velkým počtem uživatelů, kteří je neustále používají. Jednou z takových mezinárodních investičních platforem je eToro.

eToro je platforma pro různé typy investic, kde najdeme od výše zmíněného Bitcoinu až po mnoho dalších kryptoměn. Stránka je uživatelsky zcela přívětivá a neustále se snaží o růst uživatelů v oblasti obchodování.

Na rozdíl od výše zmíněných podvodů eToro vydělává na transakčních poplatcích. To znamená, že za každý uskutečněný obchod dostane eToro zaplaceno. V zájmu společnosti eToro je, aby její uživatelé byli úspěšní, a proto uzavírali hodně obchodů.

Za tímto účelem nabízí základní, středně pokročilé a pokročilé kurzy a také tipy pro uživatele. Má přátelskou komunitu, která je připravena pomoci každému nováčkovi, a službu zákaznické podpory, která je spolehlivá: platí, že čím zkušenější uživatel, tím větší zisk má.

Na eToro přicházejí zisky z obchodování se zkušenostmi. Nejedná se o zázračný zisk přes noc bez jakéhokoli úsilí: to ve světě bitcoinů neexistuje. Společnost eToro však bude usilovat o to, aby uživatel v rámci její platformy rostl a nakonec generoval zisky, které mu zajistí peněžní nezávislost totožnou s tou, kterou nabízejí podvodné weby.

A konečně, eToro se nezaměřuje pouze na kryptoměny: najdete zde také investice do akcií, podílů atd. Pravdou je, že pokud jde o výběr peněz, vždy je můžete získat zpět, ať už je vaše investice jakákoli, což z eToro činí ideální řešení.