Crypto Code opinie – Oszustwo!

Crypto Code opinieGdy mówimy o obsłudze pieniędzy w Internecie, istnieje wiele czynników, które sprawiają, że zatwierdzamy rodzaj waluty jako realną opcję, jednak wśród wszystkich cech, których szukamy, żadna nie zbliża się do tego, czego potrzebujemy, niż bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo jest tym, co odnosimy do naszych pieniędzy lub kapitału. Jeśli możemy go stracić, to raczej nie inwestujemy w dany obszar w ogóle, ponieważ inwestowanie, aby stracić, nigdy nie jest przyjemną opcją.

Dlatego właśnie Bitcoin stał się super atrakcyjnym rodzajem inwestycji zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących inwestorów: oferuje aktywa, które są zawsze na wzrost i ma renomowaną reputację dla metod bezpieczeństwa zaangażowanych w nim.

Bitcoin nie może być podrobiony lub skopiowany, i nie może być przeniesiony, chyba że użytkownik, który jest jego właścicielem, chce to zrobić. Ten system bezpieczeństwa przyciągnął wielu inwestorów, ale także wielu oszustów. To jest nasza opinia na temat Crypto Code.

Crypto Code opinie

Crypto Code opinie

Wady eToro

  • Crypto Code opinie 100% bezpieczeństwa
  • Crypto Code opinie Akcje z 16 kryptowalutami
  • Crypto Code opinie Zwroty już od 100 euro
  • Crypto Code opinie CySEC reguluje

Więcej informacji

Inhalt

Jak działają oszustwa Bitcoin

Kradzież Bitcoin jest praktycznie niemożliwa, chyba że użytkownik wyrazi na to zgodę. Dlatego też nowe techniki wykorzystują brak doświadczenia użytkownika w tej dziedzinie.

Ponieważ użytkownik jest słabym punktem, próbuje się go przekonać do inwestowania w „cudowne rozwiązania“, w których oferuje się mu wyolbrzymione kwoty zysku, bez żadnego wsparcia. W ten sposób użytkownik dałby się nabrać na oszustwo, na którym tylko on sam poniósłby całkowitą szkodę.

Jednym z najczęstszych oszustw tego typu jest Crypto Code

Crypto Code opinie

Czym jest Crypto Code?

Crypto Code to oszustwo, które opiera się na rodzaju oszustwa skierowanego do tych, którzy są nowi w kryptowalutach. To oszustwo, znane jako oszustwo recyklingowe, ma prosty cel: skłonić użytkownika do zdeponowania swoich pieniędzy na określonych kontach, aby zaoferować nieistniejące usługi.

Aby to zrobić, oszuści związani z Crypto Code stworzyli cały świat, aby wesprzeć swój pomysł, który kończy się przekonaniem o całkowicie fałszywym pomyśle.

Crypto Code reklamuje się jako aplikacja do rozwiązania dla początkujących handlowców. Wszyscy wiemy, że na tym rynku Bitcoin, zysk pochodzi z możliwości kupowania Bitcoinów po skromnej cenie i sprzedawania ich po nieco wyższej cenie: sam w sobie, handel jest rodzajem podstawowego handlu, ale w tym niektórych umiejętności przewidywania, a także technologii w procesie.

Jak oferuje Crypto Code, rozwiązanie przychodzi w formie aplikacji lub usługi, która opiera się na rodzaju Bota zaprojektowanego tak, aby być w stanie przewidzieć i handlować skutecznie. Wydajność jest taka, że jest 99,4% skuteczna, zapewniając wieczny zysk przez cały czas.

Biorąc pod uwagę ten zysk, a także zautomatyzowane tempo aplikacji, Crypto Code wskazuje, że w ciągu 24 godzin można wyprodukować do 13 000 euro, a jak stwierdzono na jego stronie internetowej „możesz stać się milionerem w ciągu zaledwie kilku tygodni“.

Każdy mógłby pomyśleć, że program tej jakości i skuteczności, gdyby istniał, kosztowałby fortunę. Najśmieszniejsze jest to, że strona sugeruje, że usługa jest całkowicie darmowa, z tylko początkowym depozytem. Jeśli to jeszcze nie uruchomiło naszych dzwonków alarmowych, następujące w tym artykule będą.

Jak naprawdę działa Crypto Code?

Crypto Code nie jest nowy na rynku, a także był już od dłuższego czasu, ale pod różnymi nazwami. Crypto Solution, Bitcoin Millionarie, Bitcoin Billionarie, Bitcoin Bank, itp. Są to niektóre z nazw, pod którymi ta aplikacja była oferowana wcześniej, a wszystkie z nich są związane z tą samą procedurą: tak zwanym oszustwem recyklingu.

Ale aby być jaśniejsze o tym, jak to działa, musimy zrozumieć wroga. Oszustwo recyklingowe, ma 5 kroków, a każdy z nich jest stale powtarzany:

  • Przynęta na klienta
  • Oszustwo i oferta
  • Wymaganie wpłaty
  • Oszustwo
  • Recykling

Aby wyjaśnić to oszustwo w szczegółach, abyś nie wpadł na to, wyjaśnimy każdy z kroków.

Przyciągając klientów, Crypto Code zaczyna od swoich licznych banerów rozrzuconych po sieci. Najprawdopodobniej znajdziesz różne banery, w których znajdują się informacje związane z Bitcoinami, a także rozwiązanie milionera dla każdego nowego użytkownika na rynku. Przyciąganie klienta odbywa się w różny sposób, ale ich zamiarem jest skłonienie potencjalnego klienta do wejścia na strony, na których znajdują się bazy danych oszustów. Po wykonaniu tego kroku przechodzi się do następnego.

Podstęp i oferta są podawane przez strukturę strony. Strona internetowa Crypto Code zawiera bogactwo treści: od filmów wideo celebrytów twierdzących o skuteczności handlu dla zysku, po referencje setek osób, które stały się milionerami, a kulminacją są zdjęcia osób, które osiągnęły wolność finansową. Strona jest zaprojektowana tak, aby zwabić użytkownika, oszukać go i zaoferować mu rozwiązanie jego problemów z pieniędzmi.

Co prowadzi nas do następnego kroku, prośby o wpłatę. Crypto Code wskazuje, że jest całkowicie darmowy, jednak, aby działać, wymaga początkowego depozytu, który wskazują, że będzie to kapitał do zainwestowania. Co ciekawe, kapitał do zainwestowania to minimalny depozyt w wysokości 250 euro, który ma obietnicę mnożenia się w nieskończoność. Po złożeniu depozytu rozpoczyna się proces wyłudzania pieniędzy.

Każdy niedoświadczony użytkownik z podstawową wiedzą na temat Bitcoin będzie się ekscytował na tym etapie. Strona będzie stale wysyłać raporty wskazujące, jak twoja mała inwestycja w wysokości 250 euro stale rośnie: jest stopniowo maksymalizowana, a raporty pokazują coraz więcej pieniędzy gromadzących się na koncie witryny. Wszystko to wydaje się być procesem marzeń, który został opisany, dopóki nie spróbujesz wypłacić pieniędzy.

Wycofanie pieniędzy jest całkowicie niemożliwe. Bez względu na to, czego próbujesz, zawsze natkniesz się na mur nie do pokonania, gdy będziesz próbował wypłacić swoje wygrane lub odzyskać pieniądze: problemy z siecią, problemy ze stroną internetową, bank już otrzymał Twoje pieniądze, ale ich nie odzwierciedla. Można nawet skontaktować się z obsługą klienta, co tylko przedłuży sprawę i pewnego dnia konto zostanie usunięte, a my już nigdy nie usłyszymy o naszych pieniądzach.

To, oczywiście, tworzy bardzo złą reputację strony. Chociaż na swojej stronie twierdzą, że działają cuda, to poza stroną, na forach pełno jest komentarzy osób, które zostały oszukane. Tego rodzaju komentarze niszczą reputację strony internetowej, więc proces recyklingu wchodzi w grę: ta sama procedura, ale strona internetowa i aplikacja zmieniają swoją nazwę, aby nie angażować się w to, co już zostało zrobione z tym systemem. Oni po prostu przygotowują się do kontynuowania oszustwa pod nową nazwą.

Każdy, kto był ofiarą tego oszustwa, będzie zniechęcony. Każdy nowy inwestor będzie chciał odzyskać swoje pieniądze, jednak najprawdopodobniej uzyska bardzo złe wrażenie o Bitcoin i przestanie mu ufać.

Pełne rozwiązanie, aby uniknąć oszustw – eToro

Mając w pamięci wątpliwości dotyczące oszustw Bitcoin w internecie, zaczęliśmy szukać możliwych rozwiązań tego, co może nas w końcu spotkać.

Niestety, jeśli już padliśmy ofiarą oszustwa, odzyskanie naszych pieniędzy jest niemożliwe. Jeśli raz pogodzimy się z tym, że nasze pieniądze są w cudzych rękach, nie ma już odwrotu. Zapobieganie jest jedynym rozwiązaniem.

Aby postawić na prewencję, musimy zwrócić się ku stronom internetowym o nieskazitelnej reputacji i dużej liczbie użytkowników, którzy stale z nich korzystają. Jedną z takich międzynarodowych platform inwestycyjnych jest eToro.

eToro to platforma do różnego rodzaju inwestycji, na której możemy znaleźć od wspomnianego wcześniej Bitcoina, po wiele innych kryptowalut. Strona jest całkowicie przyjazna dla użytkownika i stale poszukuje wzrostu użytkowników w dziedzinie handlu.

W przeciwieństwie do oszustw wymienionych powyżej, eToro czerpie zyski z opłat transakcyjnych. Oznacza to, że za każdym razem, gdy handel jest dokonywany, eToro otrzymuje za to wynagrodzenie. W interesie eToro jest, aby jego użytkownicy odnosili sukcesy i w związku z tym dokonywali wielu transakcji.

W tym celu oferuje kursy podstawowe, średniozaawansowane i zaawansowane, a także wskazówki dla użytkowników. Posiada przyjazną społeczność gotową pomóc każdemu nowicjuszowi oraz niezawodną obsługę klienta: chodzi o to, że im bardziej doświadczony użytkownik, tym większe osiąga zyski.

Na eToro, zyski z handlu przychodzą wraz z doświadczeniem. Nie jest to cudowny zysk z dnia na dzień bez wysiłku: to nie istnieje w świecie Bitcoin. Jednak eToro będzie szukał użytkownika, który będzie się rozwijał w ramach platformy, aby w końcu wygenerować zyski, które dadzą mu niezależność finansową identyczną z tą oferowaną przez strony oszustów.

Wreszcie, eToro nie skupia się tylko na kryptowalutach: możesz również znaleźć inwestycje w akcje, udziały itp. Prawda jest taka, że jeśli chodzi o wycofanie swoich pieniędzy, zawsze możesz je odzyskać, niezależnie od inwestycji, co sprawia, że eToro jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.