Bitcoin Superstar Experience & Test – podvod a padělek?

Bitcoin Superstar recenzeBitcoin Superstar je název údajného zázračného léku, s jehož pomocí můžete v nejlepším případě dosáhnout pětimístného zisku během 24 hodin. Jaké zkušenosti však byly v této oblasti dosud získány? Jedná se skutečně o lukrativní zdroj příjmů? Nebo je celá záležitost podvod?

Inhalt

Bitcoin Superstar recenze

Bitcoin Superstar recenze

Výhody eToro

  • Bitcoin Superstar recenze 100% zabezpečení
  • Bitcoin Superstar recenze Sdílejte s 16 kryptoměnami
  • Bitcoin Superstar recenze Výnosy již od 100 eur
  • Bitcoin Superstar recenze Regulovaný orgánem CySEC

Více informací

Masivní falešná reklama na Bitcoin Superstar přiměla mnoho lidí zpozornět

Bitcoin Superstar recenzeNa první pohled vypadá nabídka docela slušně. Pokud se však na celou záležitost podíváte hlouběji a zvážíte, zda tyto sliby odpovídají realitě, můžete se stát podezřelými. Bitcoin Superstar inzeruje s velkými jmény a vysokými zisky. Údajně se všem celebritám podařilo dosáhnout vysokých zisků s extrémně nízkým rizikem během velmi krátké doby pomocí takzvaných Bitcoin robotů.

Zkušenosti ukazují, že nabídka se může v testu vyplatit. Je však proto nabídka také skutečně seriózní? Co je podvod a co je skutečně seriózní? Tady není rozhodně vždy snadné provést demarkaci. V poslední době je Bitcoin Superstar inzerován především na sociálních sítích. Nabídka se také objevila na Googlu a prostřednictvím newsletterů. To bylo někdy poměrně masivní a nevrhalo to dobré světlo na tohoto poskytovatele. Člověk byl reklamou vyloženě zahlcen.

Hodnocení: V rámci této služby se můžete setkat s různými nabídkami, např: Co lze konkrétně vytknout?

Bez ohledu na to, zda skutečně rozumíte tomu, jak tento produkt funguje, jsou nabídky Bitcoin vždy produkty, které jsou všechno, jen ne triviální. Hodnocení nebo test je jistě užitečný na začátku, abyste zjistili, zda se nejedná o podvod, a určitě se můžete pokusit pochopit tento systém v širokých obrysech, ale oblast Bitcoin není něco, kde můžete jen rychle vydělat velké peníze, protože jste četli 10 minut. To je asi největší kámen úrazu! Kromě toho se vždy naznačuje, že zde nejsou prakticky žádná rizika a každý může snadno vyhrát. Přesně to však není pravda, protože kdo udělá chybu, musí počítat s vysokými ztrátami. Nabídka tedy ve skutečnosti není určena širokým masám obyvatelstva. Každý, kdo si chce v takové oblasti vydělat, by měl mít nejprve hodně zkušeností, a tedy i dostatečný rozpočet. Se ztrátami je třeba počítat v každém případě. Pokud máte nedostatek peněz a investujete do tohoto modelu poslední peníze, hrozí vám krach. Bitcoin Superstar není určen pro osoby s nízkými příjmy. Vyplývá to jednoduše z toho, že poměrně vysoké minimální vklady jsou bezpodmínečným požadavkem i pro první obchod.

Bitcoin Superstar recenze

Ale jak systém Bitcoin Superstar funguje?

Zde robot pozoruje trh s kryptoměnami. Tento robot je aktivní 24 hodin denně bez přestávky, a proto dokáže zachytit každý trend. Pozice lze otevírat libovolně často a také je opět uzavírat. To je pravděpodobně obzvlášť velká výhoda oproti skutečnému obchodníkovi z masa a kostí. Robot také nespoléhá na náladu nebo velmi specifický pocit, ale je řízen algoritmy. Jako člověk jste náchylnější k chybnému rozhodnutí na základě svého instinktu, což pak může znamenat zkázu v konečném důsledku.

Bitcoin Superstar navrhuje svým uživatelům vysoké zisky. Nakonec se však často ukáže, že jde o podvod. Pokud hodně investujete, můžete rozhodně hodně vyhrát. Pokud se však trh vyvíjí negativně, lze očekávat velmi vysoké ztráty. Někdo, kdo vydělává málo peněz a navíc pořádně nerozumí tomu, o čem tento systém je, možná zkrachuje.

Jak se zaregistrovat do systému Bitcoin Superstar?

Prvním krokem je zadání vašich hlavních údajů do příslušných polí. Jedná se o zcela typické údaje, jako je jméno, telefonní číslo a poštovní adresa. To se provádí jednoduše a rychle. Následně však nedojde, jak se možná doufalo, k potvrzení e-mailem.

Je to proto, že poskytovatel údaje neověřuje. Z pohledu zákazníka by to jistě mohlo být vnímáno jako nevýhoda, protože potvrzení je žádoucí. Přece jen se jedná o poměrně citlivé údaje, které by člověk rád znal chráněné.

Provedení prvního vkladu

Poté, co člověk provedl registraci, může nyní provést první vklad a zahájit obchodování. Kdo zde chce provést jen jednou první malý test, bude jistě hořce zklamán. Nejprve je třeba na stránkách partnerského brokera provést minimální vklad ve výši 250 EUR. Na začátek poměrně hodně! Pokud pak i tuto částku za určitých okolností zcela ztratíte, určitě dáte od Bitcoin Superstar rychle ruce pryč.

Závěr – je systém Bitcoin Superstar seriózní, nebo se jedná o podvod?

Ne!!! Bitcoin Superstar není v žádném případě vhodný pro inzerovaný účel! Lidé zde neustále předstírají, že každý laik bez zkušeností získá jackpot během 24 hodin. Jedná se však o podvod! Existuje řada lidí, kteří mohou s tímto systémem dosáhnout vysokých zisků, ale těch je rozhodně mnohem méně, než je zde popsáno. Pokud chcete bezpečně investovat peníze, je lepší dát od tohoto systému ruce pryč!

eToro jako alternativa k Bitcoin Superstar

Že to může jít úplně jinak, ukazuje poskytovatel eToro. Mnoho uživatelů si zde pochvaluje především dobrou podporu. Pokud máte nějaký problém, bude vám rychle pomoženo. Také výplata u mnoha členů na sebe nenechá dlouho čekat. Tato společnost byla založena již v roce 2007 a od té doby může stavět na zhruba 4 milionech členů. eToro lze dobře zařadit mezi velmi seriózní. To se týká zejména vysoké ochrany vkladů jednotlivých zákazníků. Pokud společnost zkrachuje, obchodníci a obchodnice dostanou v každém případě zpět všechny vklady až do výše 20 000 eur. Velkým plusem poskytovatele je také funkce CopyTrader. Zde lze poměrně snadno kopírovat obchody četných odborníků. Pokud hledáte menší riziko a přesto chcete začít, měli byste se na tohoto poskytovatele podívat blíže! S tímto poskytovatelem jste v zásadě jednoduše ve větším bezpečí. Ani zde nemáte absolutní jistotu, ale pravděpodobnost velké ztráty je výrazně nižší. Díky tomu je eToro lukrativní nabídkou.