Bitcoin Superstar Experience & Test – Oszustwo i Fake?

Bitcoin Superstar opinieBitcoin Superstar to nazwa domniemanego cudownego lekarstwa, z pomocą którego można osiągnąć pięciocyfrowe zyski w ciągu 24 godzin w najlepszym przypadku. Ale jakie doświadczenie zostało zdobyte w tej dziedzinie do tej pory? Czy rzeczywiście jest to lukratywne źródło dochodu? A może cała sprawa jest fałszywa?

Inhalt

Bitcoin Superstar opinie

Bitcoin Superstar opinie

Avantages d’eToro

  • Bitcoin Superstar opinie Bezpieczeństwo na poziomie 100%
  • Bitcoin Superstar opinie Partage avec 16 crypto-monnaies
  • Bitcoin Superstar opinie Wycieczki od 100 euro
  • Bitcoin Superstar opinie Regulowane przez CySEC

Plus d’informations

Zmasowana fałszywa reklama Bitcoin Superstar wywołała reakcję wielu osób

Bitcoin Superstar opinieNa pierwszy rzut oka, oferta wydaje się dość godna szacunku. Jeśli jednak przyjrzeć się całej sprawie głębiej i zastanowić się, czy te obietnice pokrywają się z rzeczywistością, można nabrać podejrzeń. Bitcoin Superstar to reklama z wielkimi nazwiskami i wysokimi zyskami. Wszyscy celebryci rzekomo zdołali osiągnąć wysokie zyski przy niezwykle niskim ryzyku w bardzo krótkim czasie, używając tak zwanych botów Bitcoin.

Doświadczenie pokazuje, że oferta może być interesująca na zasadzie prób. Ale czy ta oferta jest naprawdę poważna? Co jest oszustwem, a co jest naprawdę poważne? Tutaj rozgraniczenie z pewnością nie zawsze jest łatwe do przeprowadzenia. Ostatnio Bitcoin Superstar był reklamowany głównie na portalach społecznościowych. Oferta pojawiła się również w Google i newsletterach. Było to czasami dość masywne i nie dawało dobrego obrazu tego dostawcy. Byliśmy wręcz przytłoczeni reklamą.

Ocena: co można konkretnie skrytykować?

Niezależnie od tego, czy ktoś naprawdę rozumie, jak działa ten produkt, oferty Bitcoin są zawsze czymś innym niż łagodnymi produktami. Ocena lub test jest z pewnością pomocny na początku, aby wiedzieć, czy jest fałszywy i na pewno można spróbować zrozumieć ten system w szerokich pociągnięciach, ale biznes bitcoin nie jest czymś, gdzie można po prostu zrobić dużo pieniędzy szybko, ponieważ czytasz 10 minut. To jest chyba największy problem! Ponadto, zawsze sugeruje się, że nie ma praktycznie żadnego ryzyka i że każdy może łatwo wygrać. Nie jest to jednak do końca prawda, gdyż każdy, kto popełni błąd, musi liczyć się z dużymi stratami. Prawda jest więc taka, że oferta nie jest skierowana do ogółu społeczeństwa. Każdy, kto chce zarabiać w takiej dziedzinie, musi najpierw zdobyć duże doświadczenie, a co za tym idzie – dysponować również odpowiednim budżetem. Straty muszą być uwzględnione w każdym przypadku. Jeśli zabraknie Ci pieniędzy i zainwestujesz ostatnie grosze w ten model, grozi Ci ruina. Bitcoin Superstar nie jest przeznaczony dla osób o niskich dochodach. Wynika to po prostu z faktu, że stosunkowo wysokie minimalne depozyty są bezwarunkowym wymogiem, nawet w przypadku pierwszej transakcji.

Bitcoin Superstar opinie

Ale jak działa system Bitcoin Superstar?

Tutaj robot obserwuje rynek krypto-walut. Robot ten jest aktywny 24 godziny na dobę bez przerwy i dlatego może uchwycić wszystkie trendy. Pozycje mogą być otwierane tak często, jak jest to pożądane, a także zamykane. Jest to niewątpliwie szczególnie ważna zaleta w porównaniu z prawdziwym handlowcem. Robot również nie zależy od bardzo konkretnego nastroju czy uczucia, ale jest sterowany przez algorytmy. Jako człowiek, jesteś bardziej prawdopodobne, aby podjąć złą decyzję w oparciu o instynkt, co może oznaczać straty w końcu.

Bitcoin Superstar sugeruje wysokie zyski dla swoich użytkowników. Jednak w ostatecznym rozrachunku często okazuje się, że jest to oszustwo. Jeśli dużo inwestujesz, możesz z pewnością dużo zarobić. Jednakże, jeśli rynek porusza się negatywnie, możesz spodziewać się bardzo dużych strat. Ktoś, kto zarabia mało pieniędzy i nie rozumie, o co chodzi w tym systemie, w końcu splajtuje.

Jak zapisać się do Bitcoin Superstar

Pierwszym krokiem jest wprowadzenie swoich podstawowych danych w przewidzianych do tego celu polach. Są to bardzo typowe dane, takie jak nazwisko, numer telefonu i adres e-mail. To jest szybkie i łatwe. Później jednak, zgodnie z oczekiwaniami, nie ma potwierdzenia przez e-mail.

Wynika to z faktu, że dostawca nie sprawdza tych danych. Z punktu widzenia klienta może to być z pewnością postrzegane jako wada, ponieważ pożądane jest potwierdzenie. W końcu są to dość wrażliwe dane, które chciałoby się wiedzieć, że są chronione.

Po rejestracji, pierwszy depozyt może być dokonany, aby rozpocząć handel. Każdy, kto chciałby zrobić tu pierwszy mały test, z pewnością gorzko się rozczaruje. Po pierwsze, wymagany jest minimalny depozyt w wysokości €250 na stronie brokera partnerskiego. To dużo jak na początek! Jeśli następnie stracisz tę kwotę jako całkowicie w pewnych okolicznościach, na pewno spadnie Bitcoin Superstar szybko.

Podsumowanie – czy system Bitcoin Superstar jest poważny czy to oszustwo?

Nie!!!Bitcoin Superstar w żaden sposób nie nadaje się do celu, jak reklamowano! Ludzie tutaj ciągle twierdzą, że każdy laik bez doświadczenia trafi jackpota w ciągu 24 godzin. Jednak to jest oszustwo! Istnieje wiele osób, które mogą osiągnąć wysokie zyski z tego systemu, ale są one z pewnością znacznie mniej niż te opisane tutaj. Jeśli chcesz bezpiecznie inwestować pieniądze, najlepiej trzymać się z dala od tego systemu!

eToro jako alternatywa dla Bitcoin Superstar

To, że może się to potoczyć zupełnie inaczej pokazuje dostawca eToro. Wielu użytkowników tutaj szczególnie chwali sobie dobre wsparcie. Jeśli masz problem, otrzymasz szybką pomoc. Ponadto, dla wielu członków wypłata nie jest długa. Firma ta została założona w 2007 roku i od tego czasu może liczyć na około 4 miliony członków. eToro można uznać za bardzo renomowaną firmę. Wynika to przede wszystkim z wysokiej ochrony depozytowej klientów indywidualnych. Jeśli firma zbankrutuje, handlowcy i dealerzy otrzymają w każdym przypadku zwrot wszystkich depozytów do wysokości 20.000 euro. Funkcja CopyTrader jest również dużym plusem tego dostawcy. Tutaj transakcje wielu ekspertów mogą być dość łatwo skopiowane. Jeśli szukasz niższego ryzyka i nadal chcesz zacząć, powinieneś przyjrzeć się bliżej temu dostawcy! Zasadniczo, jesteś po prostu bezpieczniejszy z tym dostawcą. Ponownie, nie masz absolutnego bezpieczeństwa, ale prawdopodobieństwo dużej straty jest znacznie niższe. To sprawia, że eToro jest lukratywną ofertą.