Bitcoin Fast Profit Platfroma – Czy to oszustwo? Test i opinie!

Bitcoin Fast Profit opinieBitcoin nie jest już tematem, który śledzą tylko komputerowi koneserzy. Na początku był to rodzaj wykreowanej waluty (pierwszej tego typu), która miała fikcyjną wartość, ale ogromny potencjał. Dziś jest to wirtualna waluta, której wartość przyciąga każdego inwestora, ponieważ oprócz tego, że jest dość stabilna i nie upada bez ostrzeżenia, to ma tendencję do ciągłego wzrostu ceny.

Dodając do tego, koncepcja Bitcoin niesie ze sobą zalety, które są niezwykle atrakcyjne dla każdego, kto chce robić interesy lub zarabiać pieniądze bez konieczności uzasadniania swoich dochodów:

 • Nie krąży przez bankowość krajów, co zwalnia go z wszelkiego rodzaju opłat lub podatków
 • Jest ogólnoświatowa: możesz robić interesy z każdym krajem za pomocą tej waluty
 • Jest całkowicie tajna, ponieważ nie są przechowywane żadne dane użytkownika
 • Jest niemożliwa do podrobienia dzięki swojej konstrukcji

Bitcoin Fast Profit opinie

Bitcoin Fast Profit opinie

Zalety handlu z eToro

 • Bitcoin Fast Profit opinie 100% bezpieczeństwo
 • Bitcoin Fast Profit opinie Możliwość handlu 16 kryptowalutami
 • Bitcoin Fast Profit opinie Wypłata tylko 100 euro
 • Bitcoin Fast Profit opinie Regulowane przez CySEC

Więcej informacji

Cechy te nie zmniejszyły jednak podatności na jedno z największych złych zjawisk w każdej gospodarce: oszustwo. Wykorzystując fakt, że wiedza na ten temat jest w dużej mierze ograniczona, wiele osób próbowało stworzyć programy, które miały wykorzystać ten brak wiedzy i dokonać masowych oszustw na wszystkich nowicjuszach zainteresowanych tym rodzajem inwestycji.

Legalne strony inwestycyjne i zarobkowe (takie jak eToro) są zazwyczaj najbardziej niezawodnym sposobem na rozpoczęcie działalności w tym świecie. Jednak wiele osób nie chcąc inwestować czasu i być nękanym przez fałszywe informacje z internetu, preferuje alternatywne metody, wśród nich, słynny przypadek Bitcoin Fast Profit.

Inhalt

Czym jest Bitcoin Fast Profit? – Nowy przekręt dla niedoświadczonych użytkowników

Bitcoin Fast Profit jest wszystkim, czego chciałby każdy niedoświadczony użytkownik na rynku handlowym: program zaprojektowany, aby zastąpić brokera automatycznym robotem, który ma 99,4% szans na zapobieganie, jeśli chodzi o zysk w sieci.

Bitcoin Fast Profit opinie

Ten Robot twierdzi, że jest w stanie pomnożyć zainwestowane pieniądze każdego użytkownika, osiągając zysk w wysokości 13 000 euro, w ciągu zaledwie 24 godzin. Aby to zrobić, użytkownik musi dokonać minimalnej inwestycji i pozwolić robotowi zrobić wszystko.

Najbardziej zaskakująca rzecz: robot jest w 100% darmowy. Każdy, kto słyszy tę możliwość, czuje się wezwany do wykonania co najmniej próbnego uruchomienia programu, który kończy się oszustwem. Bitcoin Fast Profit, nie jest programem, nie jest aplikacją; jest to konstrukcja kłamstw, stworzona w celu utrzymania ciągłego oszustwa w czasie.

Jak działa Bitcoin Fast Profit? – Przed, teraz i po

.
Bitcoin Fast Profit nie jest pierwszym w swoim rodzaju, ani nie będzie ostatnim. Ten rodzaj oszustwa jest już od jakiegoś czasu, gdzie jego reputacja została zraniona niezliczonymi nazwami, więc ciągle szukają, aby je zmienić. Oszustwo to znane jest jako „oszustwo recyklingowe“.

Oszustwo recyklingowe ma kilka jasnych i zwięzłych cech:

 • Do zainicjowania oszustwa wybierana jest konkretna nazwa. Oszust tworzy wokół niej cały kontekst (historia, funkcjonalność, strona internetowa, społeczność, itp.)
 • Oszust tworzy wokół niej cały kontekst (historia, funkcjonalność, strona internetowa, społeczność, etc.)
 • Oszustwo jest uruchamiane na masową skalę, wciągając w pułapkę swojego działania tysiące użytkowników
 • Oszust bogaci się kosztem utraty reputacji swojego dzieła. Jedynym beneficjentem jest użytkownik
 • Strona traci wszystkich swoich zwolenników i zostaje zdyskredytowana
 • Treść scamu zostaje przetworzona: imiona, niektóre zdjęcia, komentarze i strona zostają zmienione. Fałszywa społeczność zostaje odtworzona i zaczynasz od zera

W skrócie, scammer będzie ciągle zarabiał pieniądze, recyklingując w kółko te same treści z poprzednich renomowanych stron scamowych.

Bitcoin Fast Profit opinie

Jak to oszustwo działa w całości

To oszustwo jest przede wszystkim zaprojektowane, aby złapać w pułapkę niedoświadczonych użytkowników Bitcoin, ponieważ stało się tak popularne, że niewielu doświadczonych użytkowników Bitcoin jest narażonych na ryzyko wpadnięcia na to. Ci, którzy są już zaznajomieni z tym rodzajem oszustwa, wolą pracować z witrynami takimi jak eToro: bezpieczną, łatwą i szybką w użyciu witryną.

Oszustwo zaczyna się od umieszczenia wielu banerów reklamowych. Banery te są powszechnie spotykane na różnych stronach, gdzie szybko reklamują zyski, które można osiągnąć dzięki tej metodzie. Zabawne jest to, że te banery są zwykle nazwane po innej aplikacji: należy pamiętać, że jest to oszustwo recyklingowe i wykorzystuje już stworzoną zawartość do dalszego działania.

Każda osoba i użytkownik, który kliknie bezpośrednio na banery Bitcoin Fast Profit (lub dowolny z jego wariantów), zostanie skierowany na jego centralną stronę. Na tej stronie zostaniemy przeniesieni do idealnego świata, fikcyjnie ukształtowanego przez zwycięzców aplikacji, którzy z dnia na dzień stali się milionerami.

Na stronie znajduje się wiele opinii osób, które wygrały nawet 13 000 dolarów w ciągu jednej nocy, a także certyfikaty od różnych użytkowników w postaci treści. Poniżej zobaczysz galerie zdjęć z ludźmi podróżującymi po świecie, luksusowymi samochodami i tym podobne.

Zobaczysz nawet wideo, w którym człowiek mówi o wszystkich zyskach, które osiągnął z Bitcoin Fast Profit i jak jego stałe zarobki sprawiły, że dobrze prosperował. Na dodatek, zobaczysz filmy z celebrytami, którzy mówią pozytywnie o Bitcoin i metodach zarabiania na Bitcoin (co ciekawe, nigdy nie wspominają o Bitcoin Fast Profit).

Sama w sobie, strona jest całkowitą przykrywką dla podejrzanego biznesu oszustwa.

A co jest dowodem na oszustwo?

.
Kiedy już dotarliśmy na tę stronę, tutaj właśnie możemy zobaczyć dowody oszustwa. Strona wymaga początkowego depozytu w wysokości 250 euro, aby wprowadzić swoją aplikację do pracy, a po jego wpłaceniu zaczyna uruchamiać różne raporty, w których ogłaszane są zarobki.

Na początku wszystko wydaje się iść idealnie, w rzeczywistości wielu użytkowników jest podekscytowanych, gdy mogą wizualnie postrzegać swoje zarobki. Jednak następnego dnia zaczynają pojawiać się komplikacje. W przypadku, gdy użytkownik chce wypłacić swoją wygraną, sprawdzenie jej staje się praktycznie niemożliwe.

Strona zaczyna prezentować błędy w wypłacie pieniędzy, a obsługa klienta stara się zaproponować inne rozwiązania i pakiety, aby mogli więcej zainwestować. Prawda jest taka, że chcą oni, aby użytkownik zostawił tyle pieniędzy, ile mogą wziąć, zanim przestaną odpowiadać lub po prostu usuną konto użytkownika. W niektórych przypadkach obwiniają bank za wypłatę, pokazując fałszywe dokumenty, że wypłata została dokonana, ale bank jej nie przetwarza.

Cały system jest tak skonstruowany, że oszust otrzymuje depozyt w wysokości 250 euro (i wszelkie dodatkowe depozyty) bezpośrednio na swoje konto bankowe, a użytkownik zostaje odsunięty na bok i pozostawiony całkowicie bez zysku.

Jak mogę uniknąć tych oszustw?

Legalne metody, choć skuteczne, mogą niewiele zrobić, aby odzyskać pieniądze, które są w Twoich rękach. W wielu krajach nie ma przepisów w tym zakresie, więc głównym rozwiązaniem, aby uniknąć utraty pieniędzy jest po prostu nigdy nie przeprowadzać tego typu transakcji. Strony, które posiadają pewne cechy charakterystyczne, są tymi, które powszechnie dokonują tego typu oszustw:

 • Nie posiadają danych od legalnych brokerów
 • Nie mają reputacji, która jest zgodna z tym, co ich strony twierdzą, że mają
 • Oferują zyski z dnia na dzień w wysokości tysięcy euro lub dolarów
 • Nie mają dobrych recenzji online
 • Przekierowania prowadzą do stron o innych nazwach
 • Wymagają depozytu i wykonują wszystko w sposób zautomatyzowany

Najlepszym pomysłem podczas inwestowania, nie jest szukanie cudownej aplikacji, ponieważ udowodniono, że niemożliwe jest stworzenie jej dokładnie. Najlepiej jest szukać zaufanych i renomowanych platform, które są solidne w oczach tysięcy inwestorów, z udowodnionymi zwrotami.

Serwisy inwestycyjne takie jak eToro oferują użytkownikom wszystko, czego potrzebują. Pewne jest, że Twój zysk będzie przechowywany i dostępny do wypłaty, kiedy będziesz chciał go spieniężyć.

Początkowa inwestycja jest dowolna, a platforma dba o to, aby dostarczyć Ci wszystkich dostępnych danych, abyś mógł generować zyski z tej inwestycji. eToro, będąc wiarygodnym serwisem, który czerpie zyski z niewielkich prowizji od każdej transakcji, stara się, aby każdy użytkownik był jak najbardziej dochodowy, dlatego oferuje wiele opcji dla tych, którzy znajdują się na jego platformie:

 • Różne rodzaje inwestycji, nie skupiające się wyłącznie na Bitcoinie (akcje, giełda, kryptowaluty, itp.)
 • Przyjazna społeczność chętna do pomocy nowicjuszom
 • Strict system na użytkowników, którzy chcą wykorzystać innych
 • Przejrzyste dane do badania wzrostu każdej inwestycji
 • Serdeczność w momencie dokonywania płatności, bez wymówek i opóźnień
 • Kursy różnych typów, od podstawowych, do doświadczonych użytkowników

eToro będzie szukało dla każdego użytkownika stale powtarzających się transakcji i jest świadome, że w tym celu konieczne jest, aby użytkownik dostrzegał wysokie zyski w tych metodach. Dlatego eToro działa symbiotycznie z każdym z członków witryny, aby osiągnąć, razem, wykładniczy zysk.