Bitcoin Cycle – Je to podvod? Test a recenze!

Bitcoin se v poslední době dočkal opětovného růstu své ceny. Poté, co cena bitcoinu dlouhou dobu stagnovala nebo se měnila jen velmi málo, zaznamenala prudký růst a stala se investičním motivem pro mnoho lidí po celém světě.

Problémem je, že kdykoli se něco stane životaschopným pro investování, vzniká více lidí, jejichž touhou je podvést zájemce o nový předmět, problémem je, že mají tak málo možností, pokud jde o podvod v předmětu Bitcoinů, podvod musel být dobře organizovaný: prostřednictvím nového takzvaného „obchodního bota“, včetně dobře známého Bitcoin Cycle.

Bitcoin Cycle recenze

Bitcoin Cycle recenze

Výhody eToro

 • Bitcoin Cycle recenze 100% zabezpečení
 • Bitcoin Cycle recenze Obchodování s 16 kryptoměnami
 • Bitcoin Cycle recenze Výnos pouhých 100 eur
 • Bitcoin Cycle recenze Regulováno komisí CySEC

Více informací

Inhalt

Co je to bitcoinový obchodní bot?

Obchodní bot, jak už název napovídá, je automatizovaný systém, který je naprogramován tak, aby automaticky prováděl určité množství úkolů bez nutnosti monitorování nebo dohledu. Několik botů je naprogramováno k provádění jednoduchých nákupních a prodejních úkolů za účelem dosažení zisku, nicméně Bitcoin Cycle nabízí mnoho výhod:

 • Předpovídání maxim a minim kolem Bitcoinu
 • Zjištění nízkých cen pro nákup a vysokých cen pro prodej
 • Automatický a okamžitý systém
 • Průběžné vykazování zisků
 • Duplikace kapitálu na denní bázi

Zdá se to jako překvapivá věc. Jen při pohledu na ni si musíme myslet, že tento typ Bota musí stát majlant. No, nejpřekvapivější je, že je „zdarma“ a můžeme si ho pořídit a spravovat bez jakýchkoli zkušeností. Problém: celá věc je podvod.

Funguje Bitcoin Cycle?

Bohužel ne. Bitcoin Cycle nemá systém obchodníků a je ekonomicky dokázáno, že neexistuje způsob, jak by program mohl předpovídat s takovou přesností.

Nemá také žádný nastavený algoritmus, žádný naprogramovaný směr a žádný limit ztráty. Stručně řečeno, program jen náhodně vysílá signály jeden za druhým a svému majiteli posílá falešnou zprávu o zisku.

To ve výsledku znamená, že Bitcoin Cycle není skutečná investiční stránka (na rozdíl od eToro), ale je to prostě falešná aplikace používaná jako maska pro mnohem větší podvodnou operaci.

Takže jak Bitcoin Cycle skutečně funguje?

Bitcoin Cycle je jednou z mnoha falešných aplikací, které se objevily na webu. Zkušený uživatel obchodování s bitcoiny si snadno uvědomí její neúčinnost jako obchodní metody. Bohužel její cíl je jiný: lidé, kteří se do tohoto světa teprve začínají dostávat.

Pro nováčka bez zkušeností s obchodováním je vydělávání tisíců eur zisku přes noc něco, co je velmi lákavé, zejména pokud nemusí dělat nic jiného než investovat. Tím, že využívá neznalosti uživatelů, přesměrovává Bitcoin Cycle všechny tyto uživatele na svou stránku.

Jakmile přiměje uživatele vstoupit na stránku, celá maškaráda začíná. Nejprve se na jejich domovské stránce obvykle objeví video se známými lidmi, kteří pozitivně hovoří o způsobu vydělávání Bitcoinů. Slavní lidé jako Gordon Ramsey, Mark Zuckenberg atd. Jsou to celebrity s určitou silou vlivu, se schopností dodat komentáři validitu. Co mnozí ignorují, je to, že ačkoli jsou tato videa pravdivá, v žádném okamžiku během toho nemůžeme vidět vyslovit název „Bitcoin Cycle“. Samotné video je konstrukce, která má dát pocit souhlasu mas.

V návaznosti na to existují pozitivní komentáře od mnoha uživatelů, kde tvrdí, že milionářské zisky, které jim aplikace dala, a zároveň důrazně potvrzují všechny výhody, které jim poskytla k dosažení jejich ekonomické nezávislosti. Pravdou je, že všechny tyto komentáře jsou nepravdivé a mají za cíl dodat podvodu sílu. Nakonec budeme moci vidět obrázky se šťastnými lidmi, kteří mají spoustu peněz, jedou na výlet nebo dávají pocit štěstí.

A jak se podvod provádí?“

Poté, co Bitcoin Cycle uvede celý tento obraz, je uživateli nabídnuta možnost zakoupit aplikaci zdarma. Aplikace však vyžaduje investiční vklad. Tento vklad musí být roven nebo vyšší než 250 eur.

Aplikace uvádí, že vklad bude použit k zahájení investice do měny a z toho získat zisky, ale skutečnost je taková, že po zaplacení vkladu jsou peníze převedeny přímo podvodníkům.

Aplikace bude předstírat, že funguje tím, že uvádí falešné údaje o výkonu, protože uživatel zůstává se svou investicí spokojen. To bude uživatele motivovat k dalším investicím z jeho strany s příslibem dalších zisků. Všechny vklady jsou zasílány na účet podvodníků.

Je nějaký způsob, jak se z podvodu Bitcoin Cycle dostat, když už jste se do něj jednou dostali?

Bohužel dostat se z tohoto podvodu zcela ven je nemožné. Uvědomme si, že i když grafy ukazují, že dosahujeme zisku, pravdou je, že naše počáteční investice je pryč.

Bitcoin Cycle si však nenechá ujít příležitost, aby nás připravil o další peníze. Když se rozhodneme údajné zisky vybrat (nebo dokonce v některých případech vybrat pouze kapitál, který jsme investovali), nabídne nám několik akcí, které nám slibují další zisky, pokud si peníze nevybereme.

Následovat budou problémy s kontaktem se serverem apod. Pravdou je, že pokaždé, když půjdeme peníze vybrat, objeví se nekonečné množství výmluv.

Většina uživatelů se obrátí na zákaznickou podporu. Zákaznická podpora je překvapivě oddělení, kde s námi budou jednat včas a příjemně a budou se snažit vzbudit zdání, že na našem problému pracují.

Situace je však stejná. Nabídnou nám nabídky a sdělí nám, že naše odstoupení od smlouvy bylo provedeno. Peníze se však do našich rukou nikdy nevrátí a nejčastěji se obviňuje banka.

Jak se tedy vyhnout tomu, abych se do podobných podvodů dostal?“

Pamatujme, že vstupovat do právních sporů přímo se stránkami tohoto typu, nemá vůbec žádný smysl. Většina legislativ různých zemí nemá nic, co by regulovalo online podvody. Tím spíše, pokud se jedná o neoficiální zprostředkovatele nebo nejsou nikde registrováni.

Nejčastějším způsobem, jak se vyhnout pádu do těchto podvodů, je tedy prevence. Určité příznaky nás mohou vést k vyvození potřebných závěrů, abychom se vyhnuli tomu, že nás tyto podvody postihnou:

 • Slibování peněz výměnou za peněžní investici a žádná časová investice
 • Nereálné zisky přes noc
 • Odkazy přesměrovávají na stránky s různými názvy, které následně vyžadují vklad
 • Výroky uvnitř hlavní stránky, které jsou zcela opačné než názory komunity mimo ni

Tyto údaje umožní každému identifikovat možnou falešnou investiční stránku, a tak se vyhnout zklamání se způsobem zisku tak nápadným, jakým může být Bitcoin.

eToro: Skutečný způsob investování Bitcoinů

Pokud se chcete přesvědčit, jak skutečně funguje úspěšná stránka pro obchodování s Bitcoiny, nehledejte nic jiného než známou platformu eToro.

Zmíněná platforma je navržena tak, aby si každý člověk mohl vytvořit účet a přihlásit se přímo do ní a zvolit si vlastní způsob investování. Platforma v žádném okamžiku nevyžaduje vklad, aby mohla sama „zahájit investice“. Veškeré investice iniciuje a dohlíží na ně každý z odpovědných uživatelů.

To může mnoho lidí, kteří nemají v této oblasti zkušenosti, odradit: pokud nemáte zkušenosti, určitě dojde ke ztrátám. Nezapomínejme však, že eToro je platforma založená na provizích, a proto je v zájmu eToro, aby uživatelé viděli zisky a mohli tak dále obchodovat.

Proto eToro nabízí širokou škálu obchodních poradců, programů a naprosto transparentních dat, aby i ten nejzkušenější uživatel mohl ve světě obchodování růst. Dokonce je dost pravděpodobné, že se zde objeví kurzy obchodování, kde se můžete učit od těch nejzákladnějších až po ty nejsložitější.

Co se týče zisků, ty jsou přímo spojeny se zkušenostmi uživatele. Jak se uživatel zdokonaluje a je motivován k učení, může postupně prostřednictvím nástrojů, které stránky nabízejí, provádět studie, které exponenciálně znásobí jeho výdělky.

Pravdou je, že k dosažení finanční svobody v této oblasti je nutné investovat nejen peníze, ale také čas. Zisky mohou být gigantické, ale vše nepochází pouze z vašeho individuálního úsilí, protože budete potřebovat spolehlivou platformu, která vám umožní rozšiřovat se úměrně získaným znalostem.

Proto se výběr renomovaných stránek, které umožňují nejen transakce v Bitcoinech (také nákup akcií a jiných kryptoměn), stává nezbytným. Z těch nejznámějších je vhodné držet se těch, které mají pověst více podpořenou komunitou, jako je například již jmenované a známé eToro. Bezpečnost a zisk bez podvodů.