Bitcoin Cycle – Czy to oszustwo? Test i recenzje!

Bitcoin niedawno odrodził się w swojej cenie. Po długim okresie stagnacji lub niewielkich zmian, cena Bitcoina poszybowała w górę, stając się motywem inwestycyjnym dla wielu ludzi na całym świecie.

Problem polega na tym, że gdy tylko coś staje się opłacalne dla inwestycji, pojawia się wielu ludzi, których pragnieniem jest oszukanie tych, którzy są zainteresowani nowym tematem, problem polega na tym, że mając tak niewiele opcji, jeśli chodzi o oszustwo w temacie Bitcoinów, oszustwo musiało być dobrze zaaranżowane: poprzez nowe tak zwane „Trading Bot“, w tym dobrze znany Bitcoin Cycle.

Bitcoin Cycle opinie

Bitcoin Cycle opinie

Korzyści z eToro

 • Bitcoin Cycle opinie 100% bezpieczeństwa
 • Bitcoin Cycle opinie Transakcja z 16 kryptowalutami
 • Bitcoin Cycle opinie Zwrot w wysokości zaledwie 100 euro
 • Bitcoin Cycle opinie CySEC reguluje

Więcej informacji

Inhalt

Co to jest Bitcoin Cycle Trading Bot?

Bot handlowy, jak sama nazwa wskazuje, jest zautomatyzowanym systemem, który jest zaprogramowany do wykonywania pewnej ilości zadań automatycznie bez potrzeby monitorowania lub nadzoru. Kilka botów jest zaprogramowanych do wykonywania prostych zadań kupna i sprzedaży w celu osiągnięcia zysku, jednak Bitcoin Cycle oferuje wiele korzyści:

 • Przewidywanie wyżów i niżów wokół Bitcoin
 • Znalezienie niskich cen do kupna i wysokich cen do sprzedaży
 • Automatyczny i natychmiastowy system
 • Ciągła sprawozdawczość zysków
 • Duplikacja kapitału na co dzień

.
Wydaje się to być zaskakujące. Patrząc tylko na to, musimy myśleć, że tego typu Bot musi kosztować fortunę. Cóż, najbardziej zaskakujące jest to, że jest on „darmowy“ i możemy go zdobyć i zarządzać nim bez żadnego doświadczenia. Problem: cała ta sprawa jest oszustwem.

Czy Bitcoin Cycle kryptowaluty platforma działa?

Niestety, nie. Bitcoin Cycle nie posiada systemu traderów i jest udowodnione ekonomicznie, że nie ma możliwości, aby program mógł przewidywać z taką dokładnością.

Nie ma on również ustalonego algorytmu, zaprogramowanego kierunku i limitu strat. W skrócie, program po prostu wysyła sygnały jeden po drugim losowo i wysyła fałszywy raport o zyskach do swojego właściciela.

Kończy się to tym, że Bitcoin Cycle nie jest prawdziwą stroną inwestycyjną (w przeciwieństwie do eToro), ale jest po prostu fałszywą aplikacją używaną jako maska dla znacznie większej operacji oszustwa.

Jak więc naprawdę działa Bitcoin Cycle?

Bitcoin Cycle jest jedną z wielu fałszywych aplikacji, które pojawiły się w sieci. Doświadczony użytkownik handlu Bitcoin może łatwo zdać sobie sprawę z jej nieefektywności jako metody handlu. Niestety jego cel jest inny: ci ludzie, którzy dopiero zaczynają wchodzić w ten świat.

Dla nowicjusza bez doświadczenia w handlu, co tysiące euro zysku z dnia na dzień jest czymś, co jest bardzo przyciągające wzrok, zwłaszcza jeśli nie muszą robić nic innego, ale inwestować. Wykorzystując niewiedzę użytkownika, Bitcoin Cycle przekierowuje wszystkich tych użytkowników na swoją stronę.

Gdy już sprawi, że użytkownicy wejdą na stronę, zaczyna się cała maskarada. Po pierwsze, na ich stronie głównej można zwykle zobaczyć wideo znanych ludzi mówiących pozytywnie o metodzie zarabiania Bitcoinów. Znani ludzie tacy jak Gordon Ramsey, Mark Zuckenberg, itp. Są to celebryci z pewną siłą oddziaływania, z możliwością nadania ważności komentarzowi. Co wielu ignoruje jest to, że chociaż te filmy są prawdziwe, w żadnym momencie w tym, możemy zobaczyć powiedzieć nazwę „Bitcoin Cycle“. Samo wideo jest konstrukcją, która ma dać poczucie aprobaty ze strony mas.

Po tym, są pozytywne komentarze od wielu użytkowników, gdzie zapewniają milionowe zyski, że aplikacja dała im, podczas gdy mocno potwierdzając wszystkie korzyści, które dał im osiągnąć swoją niezależność ekonomiczną. Prawda jest taka, że wszystkie te komentarze są fałszywe i zaprojektowane, aby dać siłę oszustwu. W końcu będziemy mogli zobaczyć zdjęcia szczęśliwych ludzi z dużą ilością pieniędzy, wybierających się na wycieczkę, lub dających poczucie szczęścia.

I jak to oszustwo jest przeprowadzane?

Po tym, jak Bitcoin Cycle podał cały ten obraz, użytkownikowi oferowana jest możliwość zakupu aplikacji za darmo. Jednak aplikacja wymaga depozytu inwestycyjnego. Depozyt ten musi być równy lub większy niż 250 euro.

Aplikacja wskazuje, że depozyt zostanie wykorzystany do rozpoczęcia inwestycji w walutę i od tego uzyskać zyski, ale rzeczywistość jest taka, że po wpłaceniu depozytu, pieniądze są przekazywane bezpośrednio do oszustów.

Aplikacja będzie udawać, że działa, podając fałszywe dane dotyczące wydajności, ponieważ użytkownik pozostaje zadowolony ze swojej inwestycji. To zachęci użytkownika do dalszych inwestycji z ich strony, z obietnicami większych zysków. Wszystkie depozyty są wysyłane na konto oszustów.

Czy istnieje sposób, aby wydostać się z oszustwa Bitcoin Cycle, jeśli już w nim jesteś?

Niestety, całkowite wyjście z tego oszustwa jest niemożliwe. Pamiętajmy, że nawet jeśli wykresy wskazują, że osiągamy zysk, to prawda jest taka, że nasza początkowa inwestycja przepadła.

Bitcoin Cycle nie przepuszcza jednak okazji, abyśmy stracili więcej pieniędzy. Kiedy zdecydujemy się wycofać nasze rzekome zyski (lub nawet w niektórych przypadkach wycofać tylko kapitał, który zainwestowaliśmy), zostaniemy zaoferowani kilku promocjom, które obiecują nam większe zyski, dopóki nie wycofamy pieniędzy.

W ślad za tym pojawią się problemy z kontaktem z serwerem lub podobne. Prawda jest taka, że za każdym razem, gdy będziemy chcieli wypłacić pieniądze, pojawi się nieskończona ilość wymówek.

Większość użytkowników zwróci się do działu obsługi klienta. Zaskakująco, obsługa klienta jest działem, w którym będziemy traktowani w sposób terminowy i miły, starając się dać nam pozory pracy nad naszym problemem.

Jednak sytuacja jest taka sama. Zaoferują nam oferty i powiedzą, że nasza wypłata została zrealizowana. Pieniądze jednak nigdy nie wrócą do naszych rąk, a najczęstszą rzeczą do zrobienia jest zrzucenie winy na bank.

Jak więc uniknąć tego typu oszustw?

Pamiętajmy, że wchodzenie w spory prawne bezpośrednio z tego typu stronami, nie ma najmniejszego sensu. W większości ustawodawstw różnych krajów nie ma nic, co regulowałoby oszustwa internetowe. Tym bardziej, jeśli są to nieoficjalni brokerzy lub nie są nigdzie zarejestrowani.

Dlatego najczęstszym sposobem na uniknięcie wpadnięcia w te oszustwa jest zapobieganie. Pewne znaki mogą doprowadzić nas do wyciągnięcia niezbędnych wniosków, aby uniknąć bycia dotkniętym przez te oszustwa:

 • Promocje pieniędzy w zamian za inwestycję pieniężną i brak inwestycji czasu
 • Nierealistyczne zyski z dnia na dzień
 • Linki przekierowujące do stron o innych nazwach, które następnie wymagają wpłaty
 • Opinie wewnątrz Twojej głównej strony, całkowicie przeciwne do tych, które są tworzone przez społeczność poza nią

Dane te pozwolą każdemu zidentyfikować możliwą fałszywą stronę inwestycyjną, a co za tym idzie, uniknąć rozczarowania metodą zysku tak uderzającą, jak to może być Bitcoin.

eToro: Prawdziwy sposób na inwestowanie Bitcoinów

Jeśli chcesz zobaczyć, jak naprawdę działa udana strona handlowa Bitcoin, nie szukaj dalej niż dobrze znana platforma eToro.

Wspomniana platforma została zaprojektowana w taki sposób, aby każda osoba mogła założyć konto i zalogować się bezpośrednio do niego, wybierając własną metodę inwestowania. W żadnym momencie platforma nie wymaga wpłaty depozytu, aby móc samodzielnie „inicjować inwestycje“. Wszystkie inwestycje są inicjowane i nadzorowane przez każdego z odpowiedzialnych użytkowników.

Może to zniechęcić wiele osób, które nie mają doświadczenia w tej dziedzinie: jeśli nie ma się doświadczenia, to na pewno będą straty. Ale pamiętajmy, że eToro jest platformą opartą na prowizji, w interesie eToro jest, aby użytkownicy widzieli zyski, aby utrzymać ich w handlu.

Dlatego eToro oferuje szeroką gamę doradców handlowych, programów i całkowicie przejrzystych danych, dzięki czemu nawet najbardziej początkujący użytkownik może rozwijać się w świecie handlu. Jest nawet całkiem prawdopodobne, że zobaczysz kursy handlowe, gdzie możesz uczyć się od najbardziej podstawowych do najbardziej złożonych.

Jeśli chodzi o zyski, są one bezpośrednio związane z doświadczeniem użytkownika. Jak użytkownik poprawia i jest zmotywowany do nauki, trochę przez narzędzia oferowane przez stronę, można wykonać badania, które będą pomnożyć swoje zarobki wykładniczo.

Prawda jest taka, że aby osiągnąć wolność finansową w tej dziedzinie, należy zainwestować nie tylko pieniądze, ale także czas. Zyski mogą być gigantyczne, ale wszystko bierze się nie tylko z Twojego indywidualnego wysiłku, ponieważ będziesz potrzebował niezawodnej platformy, która pozwoli Ci się rozwijać proporcjonalnie do zdobywanej wiedzy.

Dlatego wybór renomowanych serwisów, które nie tylko umożliwiają transakcje w Bitcoin (także kupno akcji i innych kryptowalut) staje się koniecznością. Wśród tych najbardziej znanych, warto trzymać się tych o reputacji bardziej popieranej przez społeczność, takich jak już nazwany i znany eToro. Bezpieczeństwo i zysk bez oszustw.